EESTI METSAFIRMA

Eesti metsafirma Metsast OÜ meeskond lähtub printsiibist, et mets on eestlastele alati abiks olnud. Meid toitnud ja katnud ning keerulistel aegadel peidupaika pakkunud. Meie teame seda ja seetõttu suhtumegi metsa aupaklikult. Ärgem siis unustagem, et kui metsast midagi võtad, siis tuleb see moel või teisel loodusele ka tagasi anda. 

Väldi vahendajaid ja majanda metsa jätkusuutlikult!
eesti metsafirma

Kes me oleme ja millega tegeleme?

Veebilehe METSAOST.eu arendajad on 2020. aastal aktiivse tegevuse lõpetanud metsafirma Grundar Puit OÜ taustaga inimesed. 

Aastatepikkune kogemus ühes Eesti tuntumais metsafirmas näitas ilmekalt kui raske on metsaomanikel leida tänapäeval partneriks usaldusväärset metsafirmat.

Seetõttu saigi loodud metsaportaal METSAOST.eu, mille eesmärgiks on hoida metsaomanikke kursis metsandusturul toimuvaga ja mille vahendusel saame pakkuda metsaomanikele erinevaid metsamajanduslikke teenuseid.

Ettevõtte poolt pakutavate teenuste loetelu on lai. Alates kruntide ja alusmetsa puhastamisest võsast, kuni raietööde korraldamise, puiduhakke tootmise ning metsamaterjali kokkuostuni. Lisaks koostame hinnapakkumisi kasvava metsa raieõiguste ja kinnistute ostmiseks üle Eesti.
METSAOST.eu
toomas rämman
Toomas Rämman
Metsakonsultant
  • qxio-ios-telephone5191 3852
  • qxio-emailtoomas@metsaost.eu
metsast oü
Metsast OÜ
Metsandusteenused
  • qxio-ios-telephone5191 3852
  • qxio-emailinfo@metsaost.eu

Võta meiega ühendust

helista meile

Helista meile

Telefoni teel saab meiega ühendust võtta tööpäeviti kell 09.00 - 17.00 helistades numbrile +372 5191 3852
saada meile e-kiri

Saada meile e-kiri

E-posti kaudu saab meiega igal ajal ühendust aadressil: info@metsaost.eu
kontaktivorm

Kontaktivorm

Kõige lihtsam on oma mõtteid ja küsimusi saata veebilehel asuva kontaktivormi kaudu.
Sikuta ja lase lahti failid siia või lae üles

METSAOST.eu enimloetud teemad

hakkepuidu hind
Hakkematerjali väärtus on viimastel aastatel kulgenud tõusvas joones. Pärast 2022. aasta hinnarallit on energiapuidu turg hetkel rahunenud ja hakkematerjali kokkuostuhinnad stabiliseerunud.
metsa hind
Metsamaa maksumus võib raieküpse männimetsa puhul küündida kuni 35 000 euroni hektari eest. Siinkohal toomegi teieni metsamaterjali ja erinevate metsatüüpide hektari maksumused aastal 2024.
tulumaks metsa müügist
Metsakinnistu või metsamaterjali müümine ja tulumaks on teema, mis endiselt metsaomanikes palju segadust tekitab. Järgnevalt toome välja metsa müügitehingute maksustamise korra aastal 2023/2024.
kuidas onu endel võsa müües petta sai
Tõsielulistel ainetel sündinud lustakas lugu ühest lihtsast maamehest, kes virnastatud võsa müües haledalt petta sai. Vanal mehel ei olnud lihtne suruda alla saamahimu ja nii tal nahk üle kõrvade tõmmatigi.