EESTI METSAFIRMAD

Metsaportaal METSAOST.eu esindab Eesti suurimaid metsafirmasid, pakkudes sealjuures metsaomanikele unikaalset võimalust koguda kõigest ühe hinnapäringuga konkureerivaid pakkumisi. Metsaportaali eesmärgiks on olla 100% vahendajatest ja vahendustasudest vaba!

Kes me oleme?

METSAOST.eu loojad ja arendajad on 2020. aastal aktiivse tegevuse lõpetanud metsafirma Grundar Puit OÜ taustaga inimesed.

Aastatepikkune kogemus ühes Eesti tuntumais metsafirmas näitas ilmekalt kui raske on metsaomanikel tänapäeval leida partneriks usaldusväärset metsafirmat.

Seetõttu saigi koostöös suuremate eestimaiste metsafirmadega loodud metsaportaal METSAOST.eu, mille eesmärgiks on hoida metsaomanikke kursis metsandusturul toimuvaga ning aidata neil leida otsekontakte usaldusväärsete metsafirmadega.

Väldi vahendajaid ja teeni metsa müügist õiglast tulu!
eesti metsafirmad
toomas rämman
Toomas Rämman
Metsakonsultant
peeter nielsen
Peeter Nielsen
Metsafirmade haldur
metsast oü
Metsast OÜ
Veebilehe arendaja

Eesti suurimad metsafirmad

Eesti suurimad metsafirmad, kes on välja toodud metsaportaalis METSAOST.eu, omavad isiklikku raie- ja metsatehnikat. Lisaks veel metsaveoks vajalikke veokeid ning kvalifitseeritud tööjõudu, kellel on metsanduses juba aastate pikkune hindamatu kogemus.

Puiduhakke tootjad Eestis

Puiduhakke tootjad Eestis, kes tegelevad peamiselt raiejäätmete ja kasvava võsa ostmisega ning puiduhakke tootmisega katlamajadele ja koostootmisjaamadele. Loetletud ettevõtted omavad hakkepuidu tootmiseks vajalikke purustajaid ning veotehnikat.

Võta meiega ühendust

helista meile

Helista meile

Telefoni teel saab meiega ühendust võtta tööpäeviti kell 10.00 - 17.00 helistades numbrile +372 5191 3852
saada meile e-kiri

Saada meile e-kiri

E-posti kaudu saab meiega igal ajal ühendust aadressil: info@metsaost.eu
kontaktivorm

Kontaktivorm

Kõige lihtsam on oma mõtteid ja küsimusi saata veebilehel asuva kontaktivormi kaudu.
Sikuta ja lase lahti failid siia või lae üles

Metsafirma lisamine

Kui omate Eestis tegutsevat metsamajandusettevõtet, mis soovib metsaomanikele nõu ja jõuga abiks olla, siis täitke palun kandideerimisvorm ja saatke see meile edasi.

Tutvume esmalt kandideeriva ettevõtte taustaga ja võtame üksikasjade kooskõlastamiseks teiega ise ühendust.