EESTI METSAFIRMA

Eesti metsafirma Metsast OÜ meeskond lähtub printsiibist, et mets on eestlastele alati abiks olnud. Meid toitnud ja katnud ning keerulistel aegadel peidupaika pakkunud. Meie teame seda ja seetõttu suhtumegi metsa aupaklikult. Ärgem siis unustagem, et kui metsast midagi võtad, siis tuleb see moel või teisel loodusele ka tagasi anda. 

Väldi vahendajaid ja majanda metsa jätkusuutlikult!
eesti metsafirma

Kes me oleme ja millega tegeleme?

Veebilehe METSAOST.eu arendajad on 2020. aastal aktiivse tegevuse lõpetanud metsafirma Grundar Puit OÜ taustaga inimesed. 

Aastatepikkune kogemus ühes Eesti tuntumais metsafirmas näitas ilmekalt kui raske on metsaomanikel leida tänapäeval partneriks usaldusväärset metsafirmat.

Seetõttu saigi loodud metsaportaal METSAOST.eu, mille eesmärgiks on hoida metsaomanikke kursis metsandusturul toimuvaga ja mille vahendusel saame pakkuda metsaomanikele erinevaid metsamajanduslikke teenuseid.

Ettevõtte poolt pakutavate teenuste loetelu on lai. Alates kruntide ja alusmetsa puhastamisest võsast, kuni raietööde korraldamise, puiduhakke tootmise ning metsamaterjali kokkuostuni. Lisaks koostame hinnapakkumisi kasvava metsa raieõiguste ja kinnistute ostmiseks üle Eesti.
METSAOST.eu
toomas rämman
Toomas Rämman
Metsakonsultant
  • qxio-ios-telephone5191 3852
  • qxio-emailtoomas@metsaost.eu
peeter nielsen
Peeter Nielsen
Logistik
  • qxio-ios-telephone504 3282
  • qxio-emailpeeter@metsaost.eu
metsast oü
Metsast OÜ
Veebilehe arendaja
  • qxio-ios-telephone5191 3852
  • qxio-emailinfo@metsaost.eu

Võta meiega ühendust

helista meile

Helista meile

Telefoni teel saab meiega ühendust võtta tööpäeviti kell 09.00 - 17.00 helistades numbrile +372 5191 3852
saada meile e-kiri

Saada meile e-kiri

E-posti kaudu saab meiega igal ajal ühendust aadressil: info@metsaost.eu
kontaktivorm

Kontaktivorm

Kõige lihtsam on oma mõtteid ja küsimusi saata veebilehel asuva kontaktivormi kaudu.
Sikuta ja lase lahti failid siia või lae üles

METSAOST.eu enimloetud teemad

tulumaks metsa müügist
Metsamaa müük ja tulumaks on teema, mis endiselt metsaomanikele palju segadust tekitab. Järgnevalt toome välja metsaraie ja metsa müügitehingute maksustamise korra tulumaksuga.
metsa hind
Metsamaa hind võib raieküpse männimetsa puhul küündida kuni 37000 euroni hektari eest. Siinkohal toome teieni metsamaterjali ja erinevate metsatüüpide hektari maksumused aastal 2023.